KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15618200
nr 1561 8200
Blandteknik
Jacques Villon, Signerad, komposition. Blandteknik, bildmått: 16x22 cm, yttermått inklusive ram: 24x30 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:43:53
1.000 kr
3.600 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.200 kr